خرید سی دی های دکتر هلاکویی 09100480494 پکیج کامل سخنرانی های دکتر هلاکویی این مجموعه در 50 سی دی موجود بوده با قیمت 400 هزار تومان که برای سهولت درخرید مشتریان تبدیل به 9 دی وی دی صوتی با کیفیت بالا و بدون حذفیات با قیمت 100 هزار تومان گردیده است قابل پخش در تمام دستگاه و ماشین با ضمانت پس از فروش tag:http://www.t2n.ir 2020-08-03T13:42:01+01:00 mihanblog.com خرید تمام سی دی های دکتر هلاکویی 09100480494 2019-01-09T07:55:14+01:00 2019-01-09T07:55:14+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/41 بهترین و کاملترین پکیج روانشناسی تربیت کودک و زندگی از دکتر هلاکویی (با ضمانت پس از فروش)بدون حذفیات - قابل اجرا در تمام سیستم های صوتی و تصویری (8 دی وی دی در 235 ساعت آموزش با کیفیت بالا ) ارسال با پیک در تهران و کرج تسویه حساب هنگام تحویل کالا ارسال با پست به شهرستان جهت سفارش با شماره 09100480494 هماهنگ کنید این مجموعه بصورت Mp3 و تفکیک شده شامل تمام موارد زیر میباشد: ۱- فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان 2- تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی 3- ت بهترین و کاملترین پکیج روانشناسی تربیت کودک و زندگی از دکتر هلاکویی
(با ضمانت پس از فروش)

بدون حذفیات - قابل اجرا در تمام سیستم های صوتی و تصویری
(8 دی وی دی در 235 ساعت آموزش با کیفیت بالا )

ارسال با پیک در تهران و کرج تسویه حساب هنگام تحویل کالا ارسال با پست به شهرستان

جهت سفارش با شماره 09100480494 هماهنگ کنید

این مجموعه بصورت Mp3 و تفکیک شده شامل تمام موارد زیر میباشد:

۱- فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان
2- تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی
3- تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی
4- تعلیم و تربیت فرزندان از 7سالگی تا 13 سالگی
5- تعلیم و تربیت فرزندان از 13سالگی تا 19سالگی
۶- علل و علائم افسردگی و مقابله با آن
۷- سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن
۸- سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت
۹- سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)
۱۰ سخنرانی سمینار عشق و انسان
۱۱- برنامه رازها و نیازها
۱۲ - سمینار اگر جوان بودم
۱۳- سمینار ازدواج و خانواده
۱۴- سمینار آزادی
۱۵- سمینار خوشبخت
۱۶- سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی
۱۷- سمینار شخصیت نرمال
۱۸- سمینار علم و شبه علم
۱۹- سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟
۲۰-سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)
۲۱-سمینار راز و رمز موفقیت
۲۲- سمینار استرس (فشارهای اجتماعی)
۲۳- مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها)
24- اعتماد به نفس
25- حرمت نفس
]]>
اعتماد به نفس دکتر هلاکویی 2018-12-17T11:58:28+01:00 2018-12-17T11:58:28+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/40 سی دی اعتماد به نفس دکتر هلاکویی : شامل 7 ساعت بصورت صوتیخودباوری یا اعتماد به نفس یکی از شرایط روحی است که شخص در آن بخاطر تجربه‌های قبلی، به توانایی‌ها و استعدادهای خود در موفقیت انجام کارها بطور موفقیت‌آمیز اعتماد و باور دارد. خصوصیت دارا بودن اعتمادِ به خویشتن نقش حیاتی در توسعه و پیشرفت و موفقیت‌های یک فرد ایفا می‌کند.پژوهشگران دریافتند که برخلاف آنچه تصور می‌شود، اعتماد به نفس کودکان تا سن پنج سالگی به‌طور کامل شکل می‌گیرد. محققان آمریکایی می‌گویند کودکان زمانی که پنج ساله می‌ش سی دی اعتماد به نفس دکتر هلاکویی : شامل 7 ساعت بصورت صوتی


خودباوری یا اعتماد به نفس
یکی از شرایط روحی است که شخص در آن بخاطر تجربه‌های قبلی، به توانایی‌ها و استعدادهای خود در موفقیت انجام کارها بطور موفقیت‌آمیز اعتماد و باور دارد. خصوصیت دارا بودن اعتمادِ به خویشتن نقش حیاتی در توسعه و پیشرفت و موفقیت‌های یک فرد ایفا می‌کند.
پژوهشگران دریافتند که برخلاف آنچه تصور می‌شود، اعتماد به نفس کودکان تا سن پنج سالگی به‌طور کامل شکل می‌گیرد. محققان آمریکایی می‌گویند کودکان زمانی که پنج ساله می‌شوند، از احساس اعتماد به نفسی برخوردار هستند که به لحاظ تکامل با بزرگسالان قابل مقایسه است. تاکنون گمان می‌رفت که کودکان تا پیش از رسیدن به سنی که به دبستان بروند، کم سن و سال هستند و نمی‌توانند احساس منفی یا مثبت نسبت به خود داشته باشند.

رابطهٔ والدین سخت‌گیر و اعتماد به نفس اشخاص

براساس اعلام روانشناسان، روش‌های سخت‌گیرانه والدین منجر به کاهش اعتماد به نفس در فرزندانشان می‌شود چرا که این امر باعث عدم قدرت تصمیم‌گیری فرد و در شرایط گوناگون او را به چالش می‌کشد.

اعتماد به نفس عامل اکتسابی است که از بدو تولد پایه‌های آن در ذهن هر یک از انسانها گذاشته و با مرور زمان این امر گسترده‌تر و عمیق‌تر می‌شود.

متأسفانه در بسیاری از خانواده‌های سنتی چون مهمترین مسئله برای والدین حرف‌شنوی و تسلیم بله بودن فرزندان می‌باشد، اغلب با ایجاد محدودیتهای غیرضروری و مشکل آفرین، مانع رشد اعتماد به نفس در کودکانشان شده که همین امر در بزرگسالی باعث عدم خودباوری و اتکای به نفس در ایشان می‌شود.

در حقیقت اعتماد به نفس تقابلی است از این سه پدیده:

    باور
    رفتار
    احساس

اگرچه نقطه شروع اعتماد به نفس باورهای مثبت و پیش برنده است، هر یک از این سه، چون اضلاع یک مثلث بر دو ضلع دیگر اثر می‌گذارد. در واقع هر باور و طرز تفکر مثبت، رفتار مثبتی به دنبال می‌آوردو بروز این رفتار، احساس مثبت خاصی در شخص ایجاد می‌کند. این احساس مثبت آن باور اولیه را تقویت میکندو باورهای استوار، رفتارهای استوارتر و گسترده‌تری به دنبال دارند؛ که به نوبهٔ خود سبب به وجود آمدن احساسی خوب و عالی‌اند
]]>
خرید سی دی حرمت نفس دکتر هلاکویی 2018-12-17T11:14:42+01:00 2018-12-17T11:14:42+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/39 سی دی سخنرانی دکتر هلاکویی شامل 9 ساعت بصورت صوتی در مورد حرمت نفس می باشد حُرمت نفس موضِعی:1. حرمت نفس موضعی به اشتباه و شکست و نظر و قضاوت و حرف مردم یا دیگران، و مقیاس و مقایسه و مسابقه و فکر و نظر و فکر بد و غلط و منفی اشاره دارد. در این حرمت نفس میبایست با مفهوم بخشش برخورد درستی داشت.2. انسانِ دارایِ حرمت نفس، با اشتباه و شکست خود و دیگران، برخورد مناسبی داشته و از آن می آموزد، نه اینکه به آن بیاویزد.3. انسان سالم با مفهوم آبرو و نظر قضاوت دیگران کاری نداشته، و ملاکش، علم سی دی سخنرانی دکتر هلاکویی شامل 9 ساعت بصورت صوتی در مورد حرمت نفس می باشد

حُرمت نفس موضِعی:
1. حرمت نفس موضعی به اشتباه و شکست و نظر و قضاوت و حرف مردم یا دیگران، و مقیاس و مقایسه و مسابقه و فکر و نظر و فکر بد و غلط و منفی اشاره دارد. در این حرمت نفس میبایست با مفهوم بخشش برخورد درستی داشت.
2. انسانِ دارایِ حرمت نفس، با اشتباه و شکست خود و دیگران، برخورد مناسبی داشته و از آن می آموزد، نه اینکه به آن بیاویزد.
3. انسان سالم با مفهوم آبرو و نظر قضاوت دیگران کاری نداشته، و ملاکش، علم و عقل و واقعیت و اخلاق است.
4. انسان سالم با افکار بد و منفی و غلط سروکاری ندارد.
5. فردی که حرمت نفس دارد، قابلیت بخشش خطا و اشتباه های خود و دیگران را دارد.
6. موضوع های سن، زیبایی، قدرت، شهرت، خانواده، جامعه، به مسئله حرمت نفس موضعی اشاره دارد.
 
حرمت نفس فراگیر
 
1. حرمت نفس فراگیر باورها و اعتقادات و نظر کلی راجع به خود و دیگران و کلاً انسان است. پس من، بد و گناهکار  و فاسد و ملعون و نجس نیستم.
• به دلیل برخی مفاهیم مذهبی، محیط تربیتی خانواده، و مدرسه و محیط اجتماعی، با تحقیر و سرزنش انسان، او را موحودی بد و فاسد و گناهکار دانسته اند.

• کودک در سه سالگی با احساس شرم به این نتیجه میرسد که من بدم، و بین سه تا شش سالگی با مفهوم احساس گناه آشنا می شود.

• نگاه ادیان به انسان بد و گناهکار بوده و مفهوم کثیف بودن نجس بودن و همه آنچه بار منفی دارد به روی انسان می ریزیم.
• ما باید با باورهایی که به ما بگه ما بدیم بجنگیم، و در چنین نحوه تفکری که انسانها عمل نمی کنند، داستان آتش زدن شهر یا غرق کردن یک مردمی مطرح می شود.

• مطالعات نشون میده نود و هشت درصد مردم در نود و هشت درصد موارد بهترین کار خودشونو انجام میدن. چرا وقتی من صد تا کار درست انجام میدم، با یک کار احمقانه باید احمق تلقی بشم؟ اینکه ما صبح تا غروب باید به دیگران بگوییم چه کاری بکنند و چه کاری نکنند، ریشه در این نگاه بد داشتن به انسانها دارد.

• بعد از احساس گناه در سه تا شش سالگی، در دوره دبستان با مفهوم احساس حقارت آشنا میشه، و اگر در مسیر حقارت قرار نگیره احساس مفید بودن میکنه، و این مساله نمره و مقایسه و مسابقه در کلاسهای درس هم برای شاگردهای برتر و هم ضعیفتر بسیار بسیار آسیب زننده است.

• بین  ۶ تا ۱۲ سالگی برای بچه های اول سخت تر است، و چون تا قبل از مدرسه هزاران بار برنده بوده ، وقتی در مدرسه قرار میگیره ، چون شکست میخوره، آسیب های شدید میبینه.

• لذا اولین موضوع جنگیدن با این افکار در سطح مذهبی و فلسفی و محیط آموزشی و خانواده است.

]]>
خرید سی دی های دکتر فرهنگ هلاکویی 2017-10-27T15:42:03+01:00 2017-10-27T15:42:03+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/38 [.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;} فروش سی دی های دکتر هلاکویی بصورت کامل بدون حذفیات حدود 235 ساعت سخنرانی  کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند این مجموعه بصورت Mp3 شامل تمام موارد زیر میباشد: ۱- فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت ف
[

فروش سی دی های دکتر هلاکویی بصورت کامل بدون حذفیات
حدود 235 ساعت سخنرانی 

کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند

 این مجموعه بصورت Mp3 شامل تمام موارد زیر میباشد:

۱- فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان

2- تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی

3- تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی

4- تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی

5- تعلیم و تربیت فرزندان از  13سالگی تا 19سالگی

۶- علل و علائم افسردگی و مقابله با آن

۷- سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن

۸- سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت

۹- سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)

۱۰ سخنرانی سمینار عشق و انسان

۱۱- برنامه رازها و نیازها

۱۲ - سمینار اگر جوان بودم

۱۳- سمینار ازدواج و خانواده

۱۴- سمینار آزادی

۱۵- سمینار خوشبخت

۱۶- سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی

۱۷- سمینار شخصیت نرمال

۱۸- سمینار علم و شبه علم

۱۹- سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟

۲۰-سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)

۲۱-سمینار راز و رمز موفقیت

۲۲- سمینار استرس (فشارهای اجتماعی)

23- اعتماد به نفس

24- حرمت نفس

25- مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها


]]>
خرید سی دی چرا ازدواج چرا طلاق دکتر هلاکویی 2017-10-16T15:27:44+01:00 2017-10-16T15:27:44+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/37 [.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;} ] در 8 دی وی دی (mp3) بصورت کامل بدون حذفیات حدود 235 ساعت سخنرانی کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند این مجموعه بصورت Mp3 شامل تمام موارد زیر میباشد: ۱- فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانا
[
]

در 8 دی وی دی (mp3) بصورت کامل بدون حذفیات


حدود 235 ساعت سخنرانی

کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند


این مجموعه بصورت Mp3 شامل تمام موارد زیر میباشد:

۱- فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان

2- تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی

3- تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی

4- تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی

5- تعلیم و تربیت فرزندان از  13سالگی تا 19سالگی

۶- علل و علائم افسردگی و مقابله با آن

۷- سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن

۸- سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت

۹- سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)

۱۰ سخنرانی سمینار عشق و انسان

۱۱- برنامه رازها و نیازها

۱۲ - سمینار اگر جوان بودم

۱۳- سمینار ازدواج و خانواده

۱۴- سمینار آزادی

۱۵- سمینار خوشبخت

۱۶- سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی

۱۷- سمینار شخصیت نرمال

۱۸- سمینار علم و شبه علم

۱۹- سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟

۲۰-سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)

۲۱-سمینار راز و رمز موفقیت

۲۲- سمینار استرس (فشارهای اجتماعی)

23- اعتماد به نفس

24- حرمت به نفس

25- مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها)

 

]]>
خرید اینترنتی سی دی های دکتر فرهنگ هلاکویی 2017-06-21T09:29:25+01:00 2017-06-21T09:29:25+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/36 [.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;} ]خرید اینترنتی سی دی های دکتر فرهنگ هلاکویی در 8 دی وی دی (mp3) بصورت کامل بدون حذفیات حدود 235 ساعت سخنرانی کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند  این مجموعه بصورت Mp3 شامل تمام موارد زیر می

[
]

خرید اینترنتی سی دی های دکتر فرهنگ هلاکویی


در 8 دی وی دی (mp3) بصورت کامل بدون حذفیات

حدود 235 ساعت سخنرانی

کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند

 این مجموعه بصورت Mp3 شامل تمام موارد زیر میباشد:

۱- فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان

2- تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی

3- تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی

4- تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی

5- تعلیم و تربیت فرزندان از  13سالگی تا 19سالگی

۶- علل و علائم افسردگی و مقابله با آن

۷- سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن

۸- سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت

۹- سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)

۱۰ سخنرانی سمینار عشق و انسان

۱۱- برنامه رازها و نیازها

۱۲ - سمینار اگر جوان بودم

۱۳- سمینار ازدواج و خانواده

۱۴- سمینار آزادی

۱۵- سمینار خوشبخت

۱۶- سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی

۱۷- سمینار شخصیت نرمال

۱۸- سمینار علم و شبه علم

۱۹- سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟

۲۰-سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)

۲۱-سمینار راز و رمز موفقیت

۲۲- سمینار استرس (فشارهای اجتماعی)

23- اعتماد به نفس

24- حرمت به نفس

25- مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها)

 خرید اینترنتی سی دی های دکتر فرهنگ هلاکویی

]]>
خرید سی دی های تربیت کودک دکتر هلاکویی 2017-01-19T07:50:13+01:00 2017-01-19T07:50:13+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/35   مجموعه کامل از بهترین روانشناس (دکتر هلاکویی ) بدون حذفیاتخرید سی دی های تربیت کودک دکتر هلاکوییدر 8 دی وی دی از تمام کارهای دکتر بصورت صوتی قابل اجرا در دستگاه خانگی و کامپیوتر و ماشین این مجموعه بصورت Mp3 شامل تمام موارد زیر میباشد: ۱- فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان 2- تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی 3- تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی 4- تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی 5- تعلیم و تربیت فرزندان
  مجموعه کامل از بهترین روانشناس (دکتر هلاکویی ) بدون حذفیات
خرید سی دی های تربیت کودک دکتر هلاکویی
در 8 دی وی دی از تمام کارهای دکتر بصورت صوتی
قابل اجرا در دستگاه خانگی و کامپیوتر و ماشین

 این مجموعه بصورت Mp3 شامل تمام موارد زیر میباشد:

۱- فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان

2- تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی

3- تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی

4- تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی

5- تعلیم و تربیت فرزندان از  13سالگی تا 19سالگی

۶- علل و علائم افسردگی و مقابله با آن

۷- سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن

۸- سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت

۹- سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)

۱۰ سخنرانی سمینار عشق و انسان

۱۱- برنامه رازها و نیازها

۱۲ - سمینار اگر جوان بودم

۱۳- سمینار ازدواج و خانواده

۱۴- سمینار آزادی

۱۵- سمینار خوشبخت

۱۶- سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی

۱۷- سمینار شخصیت نرمال

۱۸- سمینار علم و شبه علم

۱۹- سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟

۲۰-سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)

۲۱-سمینار راز و رمز موفقیت

۲۲- سمینار استرس (فشارهای اجتماعی)

23- اعتماد به نفس

24- حرمت به نفس
25- مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها


خود دوستی چیست  از نظر دکتر هلاکویی

كودك تازه متولد شده تنها از طریق رابطه با انسانهای دیگه رشد می كنه. اگر كودكی رو به دور از انسانها نگه دارید و تنها نیازهای اولیه ش رو مهیا كنید میمیره. و اگر زنده بمونه انسان نخواهد بود. این صحبت در حد تئوری نیست. هزاران كودك، پیدا شده كه ارتباط كمی با انسانها داشته یا توسط حیوانات بزرگ شدند و اصلا هیچ صفات انسان بودن رو نداشتند. اونها به حیوان بیشتر شبیه میشن تا انسان. پس ما باید انسان شدن رو یاد بگیریم.

مغز كودك بعد از چهار ماهگی كاملا میفهمه، بعضیا بهش درد میدن و بعضیا بهش لذت میدن و اینكه كی اونها رو بهش میده و این بسیار مهمه چون مغز ما از ابتدا بر پایه لذت و درد كار میكنه و تصمیم میگیره، برای همین نوع رابطه در كودكی مشخص میكنه ما بیمار یا سالم بشیم.

وقتی بعد از تولد رابطه لذت بخشی با دیگران داریم، اون وقته كه به خودمون اطمینان داریم، خوشبینیم، مثبتیم، امیدواریم، ارامیم، پشتكار داریم و پیش میریم.

و تمام این تجربیات هست كه در سه سالگی به این نتیجه میرسم كه من خوبم یا نه، و دیگران خوبند یا نه، یا در مورد دنیا و اینكه چگونه جاییست نتیجه بگیریم.

برای همین بچه ها گاهی خودشون رو میزنند چون به این نتیجه میرسند كه من بد هستم و لایق تنبیه. یا از قصد كاری میكنم كه تنبیه بشم. اما وقتی به این نتیجه برسم كه خوب هستم و خواستنی و دوست داشتنی و اینجاست كه خود دوستی معنی پیدا میكنه.

حالا وقتی خودمو دوست ندارم، سیگار میكشم، ورزش نمیكنم و به خودم صدمه میزنم.

مشخصات انسان خود دوست:

- هر كار خوبی رو واسه خودم میكنم.
- هیچ كار بدی علیه خودم و با خودم نمیكنم.
- هزینه زندگی من با منه، مسئولیت زندگی رو میپذیرم و نتیجه كارم رو قبول میكنم. برای همین اگر كسی هزار بار از من چیزی خواست روزی كه اون كار رو كردم مسئول فقط منم و منم.
- هرگز به حقوق كسی تجاوز نمیكنم حرمت دیگران رو نگه میدارم و اجازه نمیدم كسی با من این كار رو بكنه.

اگر شما خود دوستی، بهترین پدری، بهترین مادری، بهترین همسری، بهترین دوستید. بهترین فرزندید.

اگر با خودم بد میكنم اگر با شما بد میكنم، اگر حرمت خودم و شما رو نگه نمیدارم، اگر مدام اشتباهاتم رو تقصیر بقیه میندازم، من خود ناپسندم.

و احتمال یه كار دیگه هست. شخص این بدیش رو نمیپذیره شخص میاد یه نقاب میزنه و میگه من برترین و بالاترینم. در صورتی كه ته وجودش نوشته من بدم.

انسانی كه خودشو دوست نداره ، یا خودناپسند میشه، نگاه كنید به لغات ما مثلا نوكرم عبیدم مخلصم چاكرم....
یا خودشو وارونه میكنه و حالا من خودپسند، خود شیفته، خود محور، خود بزرگ بین میشم. همه چیو از همه میگیرم. حق دیدن تلویزیون رو از بچه و همسرم میگیرم. غذا رو من تصمیم میگیرم. اینجا خودم رو دوست ندارم من از خودم متنفرم.
حالا این وجود باد كرده رو سیخ بزنید، نقد كنید، رو حرفشون حرف بزنید منفجر میشن.

پس مردم دنیا سه نوعند، خود دوست، خود ناپسند، خود پسند كه دو نوع اخر ته وجودشون نوشته من از خودم متنفرم.

اما وقتی من خود دوستم، ظرفیت پذیرش عشق رو دارم.


]]>
خرید کتاب تربیت کودک از بدو تولد دکتر هلاکویی 2017-01-19T07:45:46+01:00 2017-01-19T07:45:46+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/34 این مجموعه از تمام کارهای (دکتر هلاکویی ) بدون حذفیاتدر 8 دی وی دی کامل و بدون حذفیات و  بصورت mp3 قابل اجرا در دستگاه خانگی و کامپیوتر و .... حدود 235 ساعت سخنرانی کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد: 1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان 2.       تعل
این مجموعه از تمام کارهای (دکتر هلاکویی ) بدون حذفیات

در 8 دی وی دی کامل و بدون حذفیات و  بصورت mp3


قابل اجرا در دستگاه خانگی و کامپیوتر و ....


حدود 235 ساعت سخنرانی

کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند

این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد:

1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان

2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی

3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی

4.       تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی

5.       تعلیم و تربیت فرزندان از  13سالگی تا 19سالگی

6.       علل و علائم افسردگی و مقابله با آن

7.       سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن

8.       سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت

9.       سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)

10.   سخنرانی سمینار عشق و انسان

11.   برنامه رازها و نیازها

12.   سمینار اگر جوان بودم

13.   سمینار ازدواج و خانواده

14.   سمینار آزادی

15.   سمینار خوشبخت

16.   سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی

17.   سمینار شخصیت نرمال

18.   سمینار علم و شبه علم

19.   سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟

20.   سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)

21.   سمینار راز و رمز موفقیت

22.   سمینار استرس (فشارهای اجتماعی

23.   سمینار اعتماد به نفس

24.   سمینار حرمت نفس

25.   مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها)

 


خود دوستی چیست

كودك تازه متولد شده تنها از طریق رابطه با انسانهای دیگه رشد می كنه. اگر كودكی رو به دور از انسانها نگه دارید و تنها نیازهای اولیه ش رو مهیا كنید میمیره. و اگر زنده بمونه انسان نخواهد بود. این صحبت در حد تئوری نیست. هزاران كودك، پیدا شده كه ارتباط كمی با انسانها داشته یا توسط حیوانات بزرگ شدند و اصلا هیچ صفات انسان بودن رو نداشتند. اونها به حیوان بیشتر شبیه میشن تا انسان. پس ما باید انسان شدن رو یاد بگیریم.


کودکم اوج بگیر

والدین از زمانی كه شروع به تعلیم و تربیت فرزندانشان می كنند، هدفشان باید این باشد كه شاهد پرواز فرزندشان باشند و بگذارند فرزندشان پر بكشد و به اوج برود نه انكه فرزندشان وابسته و معتاد به انها باشد. اوج استقلال و پرواز فرزندانمان در ٢٢ سالگیست.کودک و اعتماد به نفس

کودک انسان در 14 ماه اول 7 چیز در او ساخته یا ویران می‌شود:

1- اطمینان . سنگ بنای شخصیت انسان است. یعنی جهان را گلستان دیدن یا خارستان. تمام هنر زندگی این است که جهان را گلستان ببینیم اگر خارستان ببینیم که گرفتاری است. اگر جهان را گلستان می بینیم بپذیریم که در این جهان گلستان برخی از گل‌ها هم خار هستند و برخی از گل‌ها هم اصلأ خار ندارند و راحت می‌توان به آن‌ها نزدیک شد...


]]>
خرید پکیج کامل سی دی های دکتر هلاکویی 2016-10-23T10:01:21+01:00 2016-10-23T10:01:21+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/33   مجموعه کامل از بهترین روانشناس بدون حذفیاتدر 8 دی وی دی از تمام کارهای این دکتر کامل و بصورت mp3 کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد: 1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان 2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی 3.    &nbs
  مجموعه کامل از بهترین روانشناس بدون حذفیات
در 8 دی وی دی از تمام کارهای این دکتر کامل و بصورت mp3


کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند

این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد:

1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان

2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی

3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی

4.       تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی

5.       تعلیم و تربیت فرزندان از  13سالگی تا 19سالگی

6.       علل و علائم افسردگی و مقابله با آن

7.       سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن

8.       سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت

9.       سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)

10.   سخنرانی سمینار عشق و انسان

11.   برنامه رازها و نیازها

12.   سمینار اگر جوان بودم

13.   سمینار ازدواج و خانواده

14.   سمینار آزادی

15.   سمینار خوشبخت

16.   سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی

17.   سمینار شخصیت نرمال

18.   سمینار علم و شبه علم

19.   سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟

20.   سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)

21.   سمینار راز و رمز موفقیت

22.   سمینار استرس (فشارهای اجتماعی

23.   سمینار اعتماد به نفس

24.   سمینار حرمت نفس

25.   مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها)]]>
سی دی زندگی زناشویی دکتر هلاکویی 2016-10-23T09:54:30+01:00 2016-10-23T09:54:30+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/32 پکیج کامل سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکوییبدون حذفیات در 8 دی وی دی بصورت  (mp3) با کیفت بالاکلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد: 1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان 2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی 3.       تعلیم و
پکیج کامل سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی
بدون حذفیات
در 8 دی وی دی بصورت  (mp3) با کیفت بالا
کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند

این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد:

1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان

2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی

3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی

4.       تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی

5.       تعلیم و تربیت فرزندان از  13سالگی تا 19سالگی

6.       علل و علائم افسردگی و مقابله با آن

7.       سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن

8.       سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت

9.       سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)

10.   سخنرانی سمینار عشق و انسان

11.   برنامه رازها و نیازها

12.   سمینار اگر جوان بودم

13.   سمینار ازدواج و خانواده

14.   سمینار آزادی

15.   سمینار خوشبخت

16.   سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی

17.   سمینار شخصیت نرمال

18.   سمینار علم و شبه علم

19.   سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟

20.   سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)

21.   سمینار راز و رمز موفقیت

22.   سمینار استرس (فشارهای اجتماعی

23.   سمینار اعتماد به نفس

24.   سمینار حرمت نفس

25.   مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها)


سی دی زندگی زناشویی دکتر هلاکویی
]]>
بهترین روانشناس تربیت کودک دکتر هلاکویی 2016-04-27T05:27:49+01:00 2016-04-27T05:27:49+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/31   مجموعه کامل از بهترین روانشناس (دکتر هلاکویی )در 8 دی وی دی از تمام کارهای این دکتر  بصورت mp3 قابل اجرا در دستگاه خانگی و کامپیوتر ، ماشین ....این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد: 1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان 2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی 3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی
  مجموعه کامل از بهترین روانشناس (دکتر هلاکویی )
در 8 دی وی دی از تمام کارهای این دکتر  بصورت mp3
قابل اجرا در دستگاه خانگی و کامپیوتر ، ماشین ....

این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد:

1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان

2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی

3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی

4.       تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی

5.       تعلیم و تربیت فرزندان از  13سالگی تا 19سالگی

6.       علل و علائم افسردگی و مقابله با آن

7.       سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن

8.       سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت

9.       سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)

10.   سخنرانی سمینار عشق و انسان

11.   برنامه رازها و نیازها

12.   سمینار اگر جوان بودم

13.   سمینار ازدواج و خانواده

14.   سمینار آزادی

15.   سمینار خوشبخت

16.   سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی

17.   سمینار شخصیت نرمال

18.   سمینار علم و شبه علم

19.   سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟

20.   سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)

21.   سمینار راز و رمز موفقیت

22.   سمینار استرس (فشارهای اجتماعی

23.   سمینار اعتماد به نفس

24.   سمینار حرمت نفس

25.   مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها

بهترین روانشناس تربیت کودک دکتر هلاکویی)

]]>
خرید تمام سخنرانی های دکتر هلاکویی تربیت کودک 2016-04-27T05:12:42+01:00 2016-04-27T05:12:42+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/30 این مجموعه بصورت کامل از تمام سخنرانی های دکتر در 8 دی وی دی بصورت صوتی می باشدقابل اجرا در دستگاه خانگی و کامپیوتر، ماشین  ....این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد: 1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان 2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی 3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی 4.  &nbs
این مجموعه بصورت کامل از تمام سخنرانی های دکتر در 8 دی وی دی بصورت صوتی می باشد

قابل اجرا در دستگاه خانگی و کامپیوتر، ماشین  ....


این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد:

1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان

2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی

3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی

4.       تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی

5.       تعلیم و تربیت فرزندان از  13سالگی تا 19سالگی

6.       علل و علائم افسردگی و مقابله با آن

7.       سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن

8.       سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت

9.       سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)

10.   سخنرانی سمینار عشق و انسان

11.   برنامه رازها و نیازها

12.   سمینار اگر جوان بودم

13.   سمینار ازدواج و خانواده

14.   سمینار آزادی

15.   سمینار خوشبخت

16.   سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی

17.   سمینار شخصیت نرمال

18.   سمینار علم و شبه علم

19.   سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟

20.   سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)

21.   سمینار راز و رمز موفقیت

22.   سمینار استرس (فشارهای اجتماعی

23.   سمینار اعتماد به نفس

24.   سمینار حرمت نفس

25.   مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها

خرید تمام سخنرانی های دکتر هلاکویی تربیت کودک)

]]>
مشاوره کودک از تولد دکتر هلاکویی 2016-02-08T13:28:17+01:00 2016-02-08T13:28:17+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/29 در ۸ دی وی دی بصورت (mp3) کامل بدون حذفیات حدود 235 ساعت سخنرانی کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد:   1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان 2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی 3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سا

در ۸ دی وی دی بصورت (mp3) کامل بدون حذفیات

حدود 235 ساعت سخنرانی

کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند

این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد:

 

1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان

2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی

3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی

4.       تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی

5.       تعلیم و تربیت فرزندان از  13سالگی تا 19سالگی

6.       علل و علائم افسردگی و مقابله با آن

7.       سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن

8.       سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت

9.       سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)

10.   سخنرانی سمینار عشق و انسان

11.   برنامه رازها و نیازها

12.   سمینار اگر جوان بودم

13.   سمینار ازدواج و خانواده

14.   سمینار آزادی

15.   سمینار خوشبخت

16.   سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی

17.   سمینار شخصیت نرمال

18.   سمینار علم و شبه علم

19.   سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟

20.   سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)

21.   سمینار راز و رمز موفقیت

22.   سمینار استرس (فشارهای اجتماعی

23.   سمینار اعتماد به نفس

24.   سمینار حرمت نفس

25.   مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها)

 

]]>
خرید اینترنتی سی دی های دکتر هلاکویی 2016-02-01T07:50:56+01:00 2016-02-01T07:50:56+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/28 این مجموعه کامل در 8 دی وی دی بصورت صوتی از تمام کارهای دکتر بصورت کامل می باشدقابل اجرا در دستگاه خانگی و کامپیوتر و .... این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد: 1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان 2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی 3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی 4.    &nb این مجموعه کامل در 8 دی وی دی بصورت صوتی از تمام کارهای دکتر بصورت کامل می باشد
قابل اجرا در دستگاه خانگی و کامپیوتر و ....این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد:

1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان

2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی

3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی

4.       تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی

5.       تعلیم و تربیت فرزندان از  13سالگی تا 19سالگی

6.       علل و علائم افسردگی و مقابله با آن

7.       سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن

8.       سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت

9.       سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)

10.   سخنرانی سمینار عشق و انسان

11.   برنامه رازها و نیازها

12.   سمینار اگر جوان بودم

13.   سمینار ازدواج و خانواده

14.   سمینار آزادی

15.   سمینار خوشبخت

16.   سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی

17.   سمینار شخصیت نرمال

18.   سمینار علم و شبه علم

19.   سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟

20.   سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)

21.   سمینار راز و رمز موفقیت

22.   سمینار استرس (فشارهای اجتماعی

23.   سمینار اعتماد به نفس

24.   سمینار حرمت نفس

25.   مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها

خرید اینترنتی سی دی های دکتر هلاکویی)

]]>
هلاکویی، دکتر هلاکویی، سی دی های دکتر هلاکویی 2016-01-27T06:19:04+01:00 2016-01-27T06:19:04+01:00 tag:http://www.t2n.ir/post/27 در ۸ دی وی دی بصورت (mp3) کامل بدون حذفیات حدود 235 ساعت سخنرانی کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد: 1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان 2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی 3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7

در ۸ دی وی دی بصورت (mp3) کامل بدون حذفیات

حدود 235 ساعت سخنرانی

کلیه این محصولات در کامپیوتر و دستگاه های خانگی قابل پخش هستند و دارای ضمانت نیز می باشند

این مجموعه بصورت تفکیک شده و جدا  شامل تمام موارد زیر میباشد:

1.       فلسفه و هدفهای پرورش و تربیت فرزندان و نوجوانان

2.       تعلیم و تربیت فرزندان از تولد تا 3سالگی

3.       تعلیم و تربیت فرزندان از 3 سالگی تا 7 سالگی

4.       تعلیم و تربیت فرزندان از  7سالگی تا 13 سالگی

5.       تعلیم و تربیت فرزندان از  13سالگی تا 19سالگی

6.       علل و علائم افسردگی و مقابله با آن

7.       سخنرانی درباره علل و ریشه خشم و عصبانیت و کنترل آن

8.       سخنرانی در باره ترس، اضطراب و وحشت

9.       سمینار شخصیت ناسالم (اختلالات شخصیتی)

10.   سخنرانی سمینار عشق و انسان

11.   برنامه رازها و نیازها

12.   سمینار اگر جوان بودم

13.   سمینار ازدواج و خانواده

14.   سمینار آزادی

15.   سمینار خوشبخت

16.   سمینار ۵۰ باید و نباید زندگی زناشویی

17.   سمینار شخصیت نرمال

18.   سمینار علم و شبه علم

19.   سمینار چرا ازدواج؟ چرا طلاق؟

20.   سمینار خانواده تک سرپرست (زندگی پس از طلاق)

21.   سمینار راز و رمز موفقیت

22.   سمینار استرس (فشارهای اجتماعی

23.   سمینار اعتماد به نفس

24.   سمینار حرمت نفس

25.   مشاوره های تلفنی دکتر هلاکویی (بیش از ۸۰ ساعت برنامه رازها و نیازها)

هلاکویی، دکتر هلاکویی، سی دی های دکتر هلاکویی

]]>